HAK ETTİĞİNİZ REZERVASYONLARI ALIN

Mükemmel Tatil Kiralama Pazarı

Şimdi başla

 

BAŞVURMAK İSTER MİSİNİZ?

 

NEDEN ROOMORHOME'DA HOST?

Listelediğiniz oda veya ev türü ne olursa olsun, Roomorhome.com gezginleri ağırlamayı basit ve güvenli hale getirir. Müsaitlik durumunuzun, fiyatların ve ev kurallarının tam kontrolü sizdedir.

 

MİSAFİRLER KONTROL EDİLDİ

Roomorhome.com, konukların rezervasyon yapmadan önce her zaman onaylanmış telefon numarası, e-posta adresi ve kimlik gibi belirli bilgileri sağlamalarını talep eder.

 

KENDİ ANA SAHİBİZ PROFİLİNİZİ OLUŞTURUN

Roomorhome profil sayfasında kendinizi tanıtmanız, doğru beklentileri oluşturur ve konuklara tesisinizde kalmanın neden özel bir deneyim olduğunu gösterir.

 

Roomorhome.com ev sahipleri her rezervasyondan diğer platformlara göre daha fazla para kazanıyor.

Rezervasyon sorgularınızı, takviminizi vb. yönetin.

Senin kuralların

Fiyatı, politikaları ve kuralları yönetin

Mükemmel uyum

Konukların yerine getirmesi gereken gereksinimleri belirleyin

Buradaydı

7/24 desteğe erişim

Nasıl başlamalı?

1.  Profil oluşturun

Toplantı sahibi profili oluşturun. Bu adım maksimum 3 dakikanızı alacaktır.

 

2.   Liste ekleyin

İlk listenizi eklemek 5 dakika sürecektir. Daha sonra eklenen listeyi kopyalayabilir ve saniyeler içinde yenisini oluşturabilirsiniz.

 

3.   Ödeme alın

Paranızı misafirler check-in yaptıktan hemen sonra ödeyeceğiz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Yerimi kiralayabilir miyim?

Evet yapabilirsin! Roomorhome.com, ev sahiplerine ister İstanbul'da bir apartman dairesi, ister Kapadokya'da bir mağara ev olsun, listelemeleri gereken her şeyi sağlar.

Hosting için herhangi bir süre sınırlaması var mı?

Kesinlikle hayır; takviminizin kontrolü sizde. İstediğiniz zaman, ayda 1 gün veya yılda birkaç hafta ev sahipliği yapabilirsiniz. Kontrol sende.

Roomorhome.com'un ücretleri nedir?

Roomorhome, ödeme aldığınızda her rezervasyondan toplam %10 hizmet ücreti alır.

İlanım için fiyatı nasıl ayarlamam gerekiyor?

İşletmenin oda fiyatını, konumuna, kaliteye ve işletmenin rakiplerinin fiyatlarını temel alarak, işletmenin kendi belirlediği en uygun fiyatı verebilmektedir.

Rezervasyonumun ödemesi ne zaman yapılacak?

Rezervasyonu gerçekleştirilen misafirlerin, işletmeye girişinden itibaren (24 saat içerisinde) Roomorhome tarafından ödemeler gerçekleştirilecektir.

Roomorhome ev sahiplerini nasıl koruyor?

İşletme sahiplerinin seçmiş olduğu iptal politikaları dikkate alınarak, işletme ve misafir arasında garantörlük yapan Roomorhome, bu politikalar doğrultusunda işletme ödemelerini koruma altına almaktadır. Ayrıca işletme sahiplerinin seçmiş olduğu iptal politikalarına göre herhangi bir yaptırım (komisyon oranlarında artış vb.) uygulanmamaktadır. İşletmelerin seçmiş olduğu iptal politikalarına göre, listelemelerde öne çıkan sıralaması değişmektedir.(Örneğin; ‘Basit’ seçeneği seçen işletme ‘Katı’ seçeneğini seçen işletmeye göre daha önde listelenecektir. Böylece Roomorhome, işletmeler arasındaki rekabeti de göz önüne alarak işletmelerden ekstra bir ücret almadan hem işletmeyi hem de misafirleri korumayı amaçlamaktadır.

 

 

Şimdi Katıl!

Roomorhome.com'da ev sahibi olarak para kazanın.

Başlamak

Başka sorularınız var mı? Lütfen bize e-posta göndermekten çekinmeyin

info@roomorhome.com

UYGUNLUK BİLDİRİMİ: Kısa süreli kiralamaların, mülklerini kimin kiralayabileceğini ve bu tür kiralamaların nasıl işleyeceğini belirleyen yerel yasalara tabi olduğunu lütfen unutmayın. Mülkünüzün kiraya verilip verilmeyeceğini ve uymanız gereken gereklilikleri belirlemek için yerel yasaları incelemelisiniz. Birçok yargı alanı kiralamadan önce lisans gerektirir. Cezalar para cezalarını ve diğer yaptırımları içerir. Roomorhome.com mülkünüzün kısa süreli kiralamaya uygun olup olmadığını belirlememiştir ve Roomorhome'dan gelen bu iletişim, mülkünüzün geçerli yasalar uyarınca kiralanabilir olduğuna dair herhangi bir gösterge olarak değerlendirilmemelidir.